guláš

Každý z koupelna má své Jedinecný Puvodu. Nikdo CAN prohlásit , jako príklad , dušenou turín byl smyšlený , stav, v Nemecku-miska to je ciste ruština. A guláš z hovezího masa s kyselou smetana, as, ve skutecnosti , guláš obecne- že a miska je opravdu madarština, v této zemi je dorucena on tabulka as a polévka, který je , i Pokud být vyrobeno jako hlavní jídlo pro jedinecné chute. A i v Madarsku se Užijte , že guláš prichází s horící chut, pro který pridávají Hot pepr, a také barvení misky na prizpusobit jejich konkrétní chut muže být jako cervená jako Fire .

Jak uvarit dobrý hovezí guláš:

So , jak mužete varit guláš z hovezí. Chcete-li zacít s, zvažte recept to get velmi mnam guláš in Chartúm. Varit to velkolepý miska, zvolte ponekud méne než a klobása 1 kilogram , FAT (One set g), 1 cibule, ctyri Sweet paprika a ctyri rajcata , jste potrebujete a obrovské lžíci testoviny, a malý cervený a cerný pepr zem, majoránka, také, samozrejme , sul.

Maso vyjmout a umýt v presne presne stejný velikost tyto kostky. My zpracovat vegetariáni, cisté a jemne CHOP cibuli a vrít dozlatova. My vyjmete ji z Fire , pridat maso, korení, a malé vody a Zde je jak k make guláš z hovezí maso v v regionu Khartobad.

My Keep Brute Experience? Pro nej, potrebujete na Vyberte lopatka cást z veprového masa (more než kilogram), 2 cibule, tri large lžíce tuku, tri Candy papriky, tri Big lžíce z chléb, pul kila kysaného zelí plus sklenici kyselého krému plus a malé lžíce dva hrebícek cesneku a Two lžíce z mouky .

Zde je cesta k Create guláš z hovezího sebedin Sky . vyjmout hovezího masa, jako Always pro guláš do kostky, pak nakrájejte cibuli jemne, smažit, pridejte pepr a jen a Little voda, Když voda odparí, pak pridat hovezí a Place je níže víko pro kolem deset minut.

Jak správne uvarit hovezí guláš:

My pridružit s rajce pyré tence choppered pepr, cesnek a kmín , mix, dát do jen a málo vody a vyhazovat vše into maso. Stew zatímco pul hodiny Pridejte kyselé zelí a opustit k vrít pro další polovinu hodina nebo tak. mouka vyrobeno do hýbat se smažit se zakysanou smetanou a zvýšení guláš, po to, bez víko, pak my všichni uhasit pro o dalších deset minut. No, jak ? je docela Hard a dlouho, ale jak se to stane velmi chutný.

A jak to Create hovezí guláš z hovezího masa stále nejaký Way ? Ingredience muže být docela ruznorodé. ale zásady je Watch 1 vec : hovezího masa je vyjmout do kostek. Ujistete se, že použít pár vegetariáni, cibule jsou nepochybne soucasnost a pepr . Pokud místo toho kysaného zelí in Stravinského recept touse sterilní pops, guláš varené podle a recept bude zdát to be a úplne nový pokrm. A youll ' být schopný až k brát lovecké klobásy spíše než hovezí- proto bude být ochucené príliš.

Až k namáhat ono, krájet clen urcitý hovezí maso do kostky, jako obvykle, mrkev a cibule a dát vše, co into misku a dát ji dostat pet minut at mikrovlnná trouba , vystrelil nahoru at plná kapacita . v sklenici rozpustíme mouku s sul, pak mix vše spolecne s masem a Put je Straight zpet into mikrovlnná trouba na deset minut - je možné již bez víka.